І.А.ОСАДЧА: навчальне навантаження викладачів кафедри філософії і права ОНТУ на 2023-2024 н.р.

Викладачі кафедри філософії і права ОНТУ отримали навантаження на 2023-2024 навчальний рік. Відповідальна за цей напрямок роботи на кафедрі Ірина Анатолівна Осадча провела  значну роботу з розподілу навантаження відносно до кожного викладача. В обговоренні  виконання плану навантаження на 2023-2024 навчальний рік прийняли участь викладачі кафедри: Осадча І.А.,  Шевченко Г.А., Черняк Г.А., Черкаський А.В., Тодорова Т.М.,Бурдова Н.М. Загальне керівництво, в онлайн режимі, здійснював завідувач кафедри А.О.Соловей.

Треба відмітити, що деканати  провели значну роботу для того, щоб студенти кожної спеціальності отримали  достатньо знань з галузі соціально-гуманітарних наук, які викладаються в Одеському національному технологічному університеті. Тому що роль гуманітарних дисциплін у становленні професійних якостей майбутніх фахівців дуже значна.