КРУГЛИЙ СТІЛ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА У РАМКАХ XІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ НА ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ»

КРУГЛИЙ СТІЛ ВИКЛАДАЧІВ  КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА  У РАМКАХ XІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ  УКРАЇНИ НА ПОЧАТКУ  ХХІ СТОЛІТТЯ»

18 жовтня 2023 року викладачі  кафедри філософії і права, в рамках

XІ Міжнародної науково-практичної конференції “Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХІ століття”, організованої Навчально-науковим інститутом прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. ім. Г.Е. Вейнштейна Одеського національного технологічного університету, провели засідання круглого столу.

З науковими  повідомленнями виступили викладачі кафедри Ботіка Т.С., Шевченко Г.А., Черкаський А.В та Черняк Г.А.

Засідання відбулось у форматі відеоконференції на базі

ZOOM.