І.А.ОСАДЧА. БЕСІДА НА ТЕМУ «ПОНЯТТЯ РЕФЕРЕНДУМУ ТА ЙОГО ВИДИ»

9 листопада 2023 року для студентів ОНТУ, в рамках роботи «Правове виховання в ОНТУ» була проведена тематична бесіда на тему: «Поняття референдуму та його види» Тематичну бесіду провів старший викладач  кафедри ФіП, Осадча І.А.

Під час проведення круглого столу, студенти дізналися, що: Референдум – те, що має бути повідомленим) – це прийняття рішень з найважливіших питань державного та громадського життя громадянами України шляхом голосування.Розрізняють імперативний та консультативний, конституційний та законодавчий, а також обов’язковий і факультативний референдуми.

Питання проведення референдумів в Україні врегульовано Конституцією та Законом України “Про всеукраїнський та місцеві референдуми” від 3 липня 1991 р.