Г.А.ЧЕРНЯК: ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД ІЗ СТУДЕНТАМИ ОДЕСЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ОНТУ

У рамках спільної роботи викладачів кафедри філософії і права з викладачами соціально-гуманітарних дисциплін коледжів, викладач кафедри філософії і права ОНТУ Черняк Г.А.  провела  24 листопада 2023 року  майстер клас із студентами 2 ОБ-05 – ФБ-03 Одеського технічного фахового коледжу університету з питань профорієнтації «Загадки психології людини». Захід проходив в рамках соціально-навчального проекту «Цікаві лекції від кафедри філософії і права  ОНТУ для всіх».

Організація заходу проходила  при  участі голови Циклової комісії громадсько-гуманітарних дисциплін ВСП «ОТФК ОНТУ», викладача вищої категорії, викладача-методиста Мірошниченко В.О.