А.В.ЧЕРКАСЬКИЙ: СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ММтаПА ВИВЧАЮТЬ ЗАКОНИ ПСИХІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Різноманітна тематика студентських наукових праць студентів факультету Менеджменту, марктингу та публічного адміністрування, представлених на секції філософії та права студентської конференції здобувачів вищої освіти була спрямована на вивчення законів психічної діяльності у студентському середовищі. У своїх виступах студенти розкривали деякі питання відображення об’єктивного світу молодими людьми, як через це відображення регулюються дії людини, розвивається психічна діяльність та формуються психічні властивості особистості. З науковими повідомленнями виступили:

1. Вплив соціально-психологічного клімату студентської групи на мотивацію навчання студентів.

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ММтаПА Бєлкіна О.С.

• Соціально-психологічні чинники самотності особистості.

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ММтаПА Мельник С.С.

• Невербальна комунікативна компетентність та її значення для розвитку самоефективності особистості.

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ММтаПА Павленко А.В. Гродецька Н.В.

• Комунікабельність як як необхідна складова соціально-психологічної адаптації першокурсників до умов навчання у ВНЗ.

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ММтаПА Зглимбия А.Л.

• Розвиток емоційного інтелекту у студентської молоді.

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ММтаПА Жигунова М. Є.

Секретар засідання  – студ. Мельник С.С.

Захід пройшов у форматі відеоконференції на базі ZOOM.