А.В.ЧЕРКАСЬКИЙ:СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДО ДНЯ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТА,МАРКЕТИНГУ ТА ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ

4 квітня 2024 року в рамках проведення Дня факультету ММтаПА відбувся семінар-практикум для студентів групи ЕМ-181 «Розвиток стресостійкості для збереження психічного здоров’я студентів». На ньому були розглянуті поняття стресу, його фази та розвиток навичок психічної саморегуляції, які при комплексному і грамотному застосуванні дозволяють підвищити загальний рівень працездатності людини і ефективно відновити витрачені ресурси в ситуаціях підвищеної напруги. Студенти ємоційно ділилися своїми секретами подолання стресу, зацікавлено обговорювали проблеми, що виникають у молоді. Наприкінці семінару учасникам були запропоновані практичні вправи з подолання стресу.

У засіданні кафедри філософії і права взяли  участь А.О.Соловей, зав. кафедрой філософії і права ОНТУ, І.А.Осадча, ст.викладач кафедри філософії і права, В.С.Новикова, та К.Б.Козак– директор Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна, д.т.н., професор

Провів семінар доцент кафедри філософії і права А.В. Черкаський.

Засідання відбулось у форматі відеоконференції на базі ZOOM.