10 квітня 2024 року в Одеському національному технологічному університеті  розпочала роботу VI Всеукраїнська науково-методична конференції «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ». Більш 120 викладачів університету, та гостей з інших закладів вищої освіти України взяли участь у пленарному засіданні конференції.

З вітальним словом до учасників звернулась ректорка Одеського національного технологічного університету, д.е.н., професорка Іванченкова Лариса Володимирівна. З темою «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ» виступив Президент Університету,професор кафедри технології зерна і комбікормів, академік НААН України, д-р техн.наук, професор Єгоров Богдан Вікторович. Директорка центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності Національного університету харчових технологій, к.т.н., доцентка Подобій Олена Валеріївна розповіла про особливості організації локального моніторингу овітніх програм.ВПЛИВ МОБІНГУ НА ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ тема спільного дослідження  Директорки Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна, д.т.н., професорки Козак Катерини Богданівни та доцентки кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування, к.т.н., Кашкано Мар’яни Анатоліївни і т.д.

В роботі секціонних засідань конференції беруть участь всі викладачі кафедри філософії і прав.