КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ОНТУ: ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇЇ «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ»

Сьогодні, 18 квітня 2024 року на кафедрі філософії і права Одеського національного технологічного університету відбулось засідання  секції «Соціально-економічні аспекти формування  громадської відповідальності  у студентської молоді»  у рамках VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНО[1]ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ПОГЛЯД МОЛОДІ».

Керівник секції: Черкаський А.В. к.істор.н., доцент кафедри філософії і права

Секретар – Задорожня Н.С., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ЕБіК

На засіданні секції виступили студенти з наступними повідомленнями:

1. ФОРМУВАННЯ АКТИВНОЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ МОЛОДІ ЯК ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО СВІТОВОГО СПІВТОВАРИСТВА Барвенко Я., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ММтаПА Науковий керівник – к.і.н., доц. Черняк Г.А.

2. ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКИХ ЯКОСТЕЙ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ[1]ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ Солошенко С. Ю, студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ММтаПА Науковий керівник – к.і.н., доц. Черняк Г.А.

3. ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ТА УЧАСТЬ В НЬОМУ МОЛОДІ Задорожня Н.С., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ЕБіК Науковий керівник – к.і.н., доц. Черкаський А.В.

4. СВОБОДА СЛОВА І ГРОМАДЯНСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Корна В.Є., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту НГтаЕ Науковий керівник – к.ф.н., доц. Шевченко Г.А.

5. УЧАСТЬ СТУДЕНТЬСКОЇ МОЛОДІ В ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ Михальчук І.В., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ЕБіК Науковий керівник – к.і.н., доц. Черкаський А.В.

6. ГРОМАДЯНСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИНАХ Мусурін Д.О., студ. ОНТУ «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Науковий керівник – к.ф.н., доц. Тодорова С.М.

7. ВОЛОНТЕРСТВО І ГРОМАДЯНСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Новицький Г.К., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту АтаР Науковий керівник – к.ф.н., доц. Тодорова С.М.

8. ІНТЕГРІТЕТ ЯК ОСНОВА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ Шаповалова К.В., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ЕБіК Науковий керівник – к.ф.н., доц. Шевченко Г.А.

9. КОРУПЦІЯ ТА ГРОМАДЯНСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Чехова В.В., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Науковий керівник – к.ф.н., доц. Шевченко Г.А.

10. АНАЛІЗ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ВИМІРІВ ТА СТРАТЕГІЙ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У МОЛОДІ Кецман Д.О., студ. ф-ту ММтаПА Науковий керівник – к.ф.н. доц. Мельник Ю.М.

11. УНІВЕРСИТЕТСЬКА ОСВІТА У ВИХОВАННІ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МОЛОДІ Прокопчук О.С., студ. ф-ту ММтаПА Науковий керівник – к.ф.н. доц. Мельник Ю.М.

12. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ Топчук С.П., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіГРБ Науковий керівник – к.філос.н. доц. Мельник Ю.М.

13. СУТНІСНІ ВИМІРИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ Черненко К.С., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Науковий керівник – к.і.н., доц. Ботіка Т.С.

В роботі секції прийняли участь викладачі кафедри: Соловей А.О., Шевченко Г.А., Черкаський А.В., Черняк Г.А.

Засідання відбулось у форматі відеоконференції на базі

ZOOM.