Засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Одеського національного технологічного університету

26 квітня 2024 року відбулось засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ

На засіданні були розглянуті наступні питання:

Про хід дипломного проектування здобувачів СВО «Бакалавр» спеціальностей 073, 075, 281 та СВО «Магістр» спеціальностей 073 та 281 весняного набору. Зав. випускових кафедр.

2.Про стан навчальної дисципліни та результати роботи зі здобувачами, що мають заборгованості на кафедрах факультету Заст. Декану. Зав. кафедрами.

3. Про профорієнтаційну роботу кафедр факультету, в т.ч. у закладах освіти: школах та коледжах.  Декан факультету. Зав. Кафедрами. Заст. декану з профорієнтаційної роботи.

4. Про попередні результати виконання КРІ діяльності декану в 2023/2024 навч. році та проект КРІ завідувачів кафедр факультету ММтаПА. Зав. випускаючими кафедрами.

5.1 Про обрання за конкурсом на вакантні посади кафедр факультету. Декан факультету доц. Агеєва І.М.

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.