Викладачі та співробітники кафедри філософії і права зареєструвались на інструктажу «Дії під час повітряної тривоги» для науково-педагогічних працівників та співробітників ОНТУ

На засіданні кафедри філософії і права 13 вересня 2024 року у розділі порядку денному «різне»  викладачі кафедри та співробітники були ознайомлені з наказом ректора від 09.09.2024 р. №268-01 «Про затвердження Порядку дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»».

Сьогодні викладачі та співробітники кафедри своїм підписом засвідчили, що ознайомлені  з наказом ректора від 09.09.2024 р. №268-01 «Про затвердження Порядку дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»»; Порядком дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», затвердженим наказом ректора від 09.09.2024р. №268-01; розташуванням укриттів; інформаційним матеріалом розміщеним на сайті ОНТУ у розділі «Публічна інформація» – «Дії під час війни»