ОБʼЄДНАНЕ ЗАСІДАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТА ВЧЕНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ, УПРАВЛІННЯ І БІЗНЕСУ імені Г. Е. Вейнштейна ОНТУ

26.09.2024 пройшло обʼєднане засіданні конференції трудового колективу та Вченої Ради  навчально-наукового інституту економіки, управління і бізнесу імені Г.Е. Вейнштейна Одеського національного  технологічного університету.

На конференції трудового колективу і Вченої Ради ННІЕУіБ імені Г.Е. Вейнштейна  були затверджені склади конференції трудового колективу і Вченої Ради ННІ, а також про рекомендації для зарахування до докторантури у 2024 році за кошти державного бюджету та за кошти юридичних осіб.

Учасниками засідання трудового колективу від кафедри філософії і права були викладачі кафедри Соловей А.О., Ботіка Т.С., Черняк Г.А.

Засідання відбулося   у змішаному режимі.