Засідання кафедри соціології, філософії і права

SONY DSC

20 березня 2018 р. пройшло засідання кафедри соціології, філософії і права. Розпочав його завідувач кафедри професор Г.В. Ангелов. Інформацію щодо подання тез на наукові конференції надав відповідальний за наукову роботу доцент Є.В. Іванов.

Професор кафедри А.О. Соловей ознайомив присутніх із матеріалами щодо проведення Дня кафедри 29 березня 2018 року.

Професор кафедри Г.А. Черняк розповіла про семінар-практикум викладачів кафедри соціології, філософії і права та викладачів гуманітарного циклу коледжів ОНАХТ на тему: «Академічна доброчесність та соціальна відповідальність педагогів внз і коледжів за якість навчання і виховання студентів», який відбудеться 27 березня.

SONY DSC

Далі виступили доцент О.В. Пурцхванідзе та старший викладач Т.С. Ботіка, які проінформували колег відповідно про профорієнтаціну роботу та роботу сайту кафедри.