Інформаційна бесіда до Дня Європи в Україні

19 травня 2018 року, в рамках правового виховання студентів Одеської національної академії харчових технологій, доцент кафедри соціології, філософії і права Мордовець М.В. провела інформаційну бесіду для студентів факультету Менеджменту, маркетингу і логістики на тему: «Інформаційна бесіда до Дня Європи в Україні».

Тематика доповідей була найрізноманітнішою: Відзначення Дня Європи в Україні; Україна та День Європи та інші.

Як відомо, День Європи зародився ще 9 травня 1950 року в Парижі. Саме того дня міністр закордонних справ Франції Р. Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості, що становили основу нарощування військової техніки, в нову наднаціональну модель життя. Завдяки такому симбіозу економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі. Ці підвалини спільної справи вибудувалися в спільний “Європейський дім” у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані, де вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати День Європи. Так народилася нова, унікальна, мирна і успішна модель співіснування народів великої частини світу, що грунтується на принципах співробітництва, взаємоповаги і взаємопідтримки. В Україні прийнята своя дата відзначати День Євпопи – це третя субота травня.

У заході активну участь взяли студенти групи ЕМ-191: Бондарчук Дар’я, Арутюнян Борис, Загороднюк Анастасія.

k imgonline-com-ua-Resize-oVxTR2YUko imgonline-com-ua-Resize-8bYL9pRr6WrJVl9C