Загальні збори трудового колективу Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна

29 червня 2018 року пройшли щорічні загальні збори трудового колективу Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна, присвячені підведенню підсумків роботи за 2017-18 навчальний рік.

Керівництво Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна відзначило високий рівень роботи викладачів кафедри соціології, філософії і права у 2017-18 навчальному році.

Зокрема, грамотами були нагороджені викладачі кафедри: професор Ангелов Г.В., доц. Іванов Є.В., доц. Пурцхванідзе О.В., доц. Стояно О.О., ст. викл. Осадча І.А., ст. викл. Ботіка Т.С.

Ангелов Г В Иванов Е В Осадчая Ботика Т С О.В. Стояно О А