«Україна вражає!»Творчі проекти студентів

8-9 листопада студенти груп ЕК415, ТЗС417, МТ13, Гт15, Т14 представляли творчі проекти під спільною назвою «Україна вражає!». Україна – єдина в своїй різноманітності, тому студенти підготували проекти, які розкривали славні сторінки історії та культури України. Старший викладач С. А. Дмитрашко , що викладає дисципліну «Історія України та української культури», підтримала бажання студентів розкрити людській вимір історії та зосередитись на багатоголоссі української культури. Студентка Кравчук Маріанна створила чудовий пейзаж Аккерманської фортеці. Панасюк Вікторія та Самохвалова Софія розкрили надзвичайно витончену архітектуру Чернівецького університету. Мамаєва Ольга та Нестерчук Олександра підготували чудову презентацію Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. У цьому році багато згадуємо гетьмана І. Мазепу, що також відобразилось у презентації Чабан Ярослави щодо козацького бароко. Не можна не відзначити активну громадянську позицію та навички волонтерів Альони Плукчи, Самойленко Анастасії, Галанчук Катерини, що досліджують Нерубайські катакомби. Студентів зацікавив проект «Молдаванка – одеська перлина», яку представила Вероніка Олейнікова. Студенти відчули свою спорідненість з історією, культурою та співгромадянами та створили духовні біографії, в яких особистість пізнає себе в історії та історію в собі.

Д 001 Д 002