Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з  педагогіки  пройшов на двох факультетах Академії

На факультетах менеджмента, маркетинга і логістики та   технології  і товарознавства харчових продуктів і продовольчої бізнесу в зв’язку  з підготовкою та проведенням І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін та спеціальностей освітньо-професійних програмам (політологія, психологія, педагогіка та історія України) на кафедрі соціології, філософії і права почалась підготовка  студентських команд для участі в олімпіадах під керівництвом викладачів.

Теоретичний тур  олімпіади з педагогіки на потоках другого курсу ТМ-25 та першого курсу  ЕМ171,172,174, провела викладач, професор кафедри Черняк Г.А.