Правова гра “Стоп Буллінг” на факультеті ММіЛ

SONY DSC

14 листопада 2018 року, на кафедрі соціології, філософії і права ОНАХТ за сприянням Головного територіального управління юстиції в Одеській області силами студентів першого та третього курсів факультету ММіЛ, та викладачів кафедри Черняк Галини Анатоліївна та Осадчій Ірина Анатоліївна була проведена правова гра “Стоп Буллінг”.

Команди представляли: група ЕМ-371-Полоус Дар’я, Ступницька Марина, Слепченко Олег, Западнова Анастасія, Фоменко Пилип; група ЕМ – 171 – Комарова Софія, Кафарова Аліна, Денисюк Юлія, Бітюкова Юлія, Притула Катерина; група ЕМ-172 – Бондаренко Анастасія, Герцов Максим, Манженко Кирил,Назар Юлія, Шуваєва Анастасія;  група ЕМ-174 – Берладін Станіслав, Герасимов Дмітро, Сербин Михайло, Школенко Олег, Явтух Сергій.

Правова гра була проведена фахівцями управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової  роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області, в першу чергу – в.о. начальника відділу сістематизації законодавства, правової роботи та правової освіти  Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУ юстиції  в Одеській області Сільвеструк Іриною Олександрівною.

Така активна форма навчання дозволила показати студентам форми прояву «буллінгу”, варіанти вирішення конфліктних ситуацій, студенти навчались припиняти та присікати прояви булінгу, ознайомилися з розробленою в Міністерстві юстиції України програмою “Стоп, буллінг”.

Також з познавальною лекцією виступив головний спеціаліст  Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіславів Роман Миколайович, який розповів студентам про види вторинної правової допомоги, а також про умови надання безоплатно вказаної допомоги.

На занятті були присутні директор інституту ім. Г.Е.Вейнштейна, к.е.н., доцент Каламан Ольга Борисівна, декан ф-ту ММіЛ, к.е.н., доцент Агеєва Ірина Миколаївна, зам. декану ММіЛ, стювикладач кафедри Коренман Євгенія Марківна та   в.о.зав.каф. соціології, філософії і права, к.і.н., доцент, професор кафедри Соловей А.О.

SONY DSC