Правова гра “Стоп Буллінг” на кафедрі соціології, філософії і права ОНАХТ

17 квітня 2019 року, на кафедрі соціології, філософії і права ОНАХТ, за сприянням Головного територіального управління юстиції в Одеській області, для студентів була проведена правова гра “Стоп Буллінг”.

Правова гра була проведена фахівцями управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової  роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області в.о. начальника відділу сістематизації законодавства, правової роботи та правової освіти  Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУ юстиції  в Одеській області Сільвеструк Іриною Олександрівною.

Така активна форма навчання дозволила показати студентам форми прояву «буллінгу”, варіанти вирішення конфліктних ситуацій, студенти навчались припиняти та присікати прояви булінгу, ознайомилися з розробленою в Міністерстві юстиції України програмою “Стоп, буллінг”.

В організації та проведенні правової гри “Стоп Буллінг” прийняли участь в.о.зав.каф. соціології, філософії і права, професор кафедри Соловей А.О., професор кафедри Черняк Г.А., доцент Пурцхванідзе О.В., ст. викладач кафедри Осадча І.А.