Засідання ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики

20 лютого 2020 року пройщло засідання ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

Про стан дистанційного модуля на кафедрах факультету ММіЛ. Проф. Савенко І.І. Доц.Бахчиванжи Л.А. Доц. Соловей А.О.

Про хід та попередні результати держ. іспиту та підготовку до комплексної практики з фаху студентів 4-го курсу спец. 073, 075, 281  Проф. Савенко І.І., Доц. Бахчиванжи Л.А.

Про результати зимової сесії

Про організацію консультацій для ліквідації заборгованостей студентами. Проф. Савенко І.І., Доц. Соловей А.О., Доц.Бахчиванжи Л.А.

Про профорієнтаційну роботу кафедр факультету.Проф. Савенко І.І., Доц. Бахчиванжи Л.А., Доц. Соловей А.О.,Доц. Дьяченко Ю.В.

Про підготовку приміщень кафедр до весняного навчального семестру.  Проф. Савенко І.І., Доц.Бахчиванжи Л.А., Доц. Соловей А.О.