Студентська науково-практична конференцію «Я маю право» в ОТФК ОНАХТ

10 березня 2020 року на базі ОТФК ОНАХТ циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін провела студентську науково-практичну конференцію «Я маю право». Організаторами стали: голова комісії Мирошниченко В.О., юрист-викладач правознавства Мазуренко Л.І., викладач історії України та правознавства Рощіна-Боговік Ю.О., методист Чеботар Н.Е.

Було заслухано 9 доповідей, які охоплювали різні аспекти прав людини в сучасному світі. З докладами виступили студенти: Кокош В.М. (2 КГ-05), Делі-Стоянова С.Г. (4 ТХ-70), Тарарака К.О. (2 ТТ-21), Рожкова П.В., (2 КГ-05), Пасічник А.В. (2 ІМ-01), Прокопчук А.Р. (2 ІМ-01), Безгодкова М.А (2 ТТ-21), Ізотова А.В. (2 ТТ-21), Чечикова Ю.П. (2 КГ-05).
Водночас, було проведено конкурс-виставку студентських плакатів, які торкалися різних аспектів прав людини в сучасному світі.
На завершення конференції всі студенти отримали почесні грамоти від директора ОТФК ОНАХТ.

В роботі конференції взяла  участь викладач кафедри соціології. Філософії і права ОНАХ к.і.н., доцент, професор кафедри Черняк Г.А., яка виступила перед студентами та викладачами з доповіддю, стосовно особливостей прав та обов’язків людини в сучасному світі, також торкнулась  різних аспектів прав людини в світі, особливостей застосування прав людини, їх взаємозв’язок з обов’язками.