Черняк Г.А.ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді»

Вдруге Одеська національна академія харчових технологій проводить Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді»

Соціально-економічні аспекти формування громадянської відповідальності у студентської молоді – це головний напрямок наукового пошуку над яким працювали студенти 2 та 3 курсів факультету менеджменту, маркетингу і логістики. Статі підготували:

1. Сутність громадянської відповідальності студентів технічних вузів.

Студентка ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ Бахчеван В.Д.

2.Модель формування громадянської відповідальності студентів технічних вузів.

Студент ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ Знаменський І.О.

3.Соціальна активність як фактор формування громадянської відповідальності у студентської молоді.

Студентка ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ Самсонова А.О.

4.Формування почуття громадянської відповідальності та активної громадянської позиції у студентів.

Студентка ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ Скрипова М.О.

5.Вплив інтернету і масової культури на розвиток духовно-моральних цінностей студентської молоді.

Студентка ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ Леонова М.О.

6.Фактори, що впливають на формування громадянської відповідальності студентства.

Студент  ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ Коваль Д.В.

7.Вплив культу споживання і меркантилізму на поведінкові реакції молоді та її громадянську позицію.

Студентка  ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ   Костенюк А.В.

8.Роль соціальної реклами у формуванні активної громадянської позиції студентської молоді.

Студентка ОКР «Бакалавр» ф-ту ММіЛ Мальчева А.Д.

Науковий керівник Черняк Галина Анатоліївна.