Засідання кафедри соціолоії, філософії і права ОНАХТ

19 квітня 2021 року відбулось засідання кафедри соціолоії, філософії і права ОНАХТ, на якому були розглянуті наступні питання:

-Про підготовку до літньої екзаменаційної сесії. (Доп.: Мамроцька А.А.).

-Про підсумки участі викладачів кафедри в роботі III Всеукраїнської науково-методичної конференції «Забезпечення якості вищої освіти: Підвищення ефективності використання інформаційних технологій у здійсненні освітнього процесу» (14 – 16 квітня). (Доп.: Соловей А.О.).

-Про проведення атестації з пізнання законодавчої і нормативної бази забезпечення освітнього процесу. (Інф.: Соловей А.О.).

-Про рекомендації к.і.н. Мамроцькоі О.А. на присвоєння вченого звання доцента. (Інф.: Соловей А.О.).

–Про рекомендації к.ю.н. Орлової В.А. на присвоєння вченого звання доцента. (Інф.: Соловей А.О.).