Черняк Г.А.: День історичної пам’яті у студентів коледжів Одеського національного технологічного університету

24 вересня 2021 року на базі ВСП «Механіко-технологічний фаховий коледж Одеського національного технологічного університету» пройшла ІІ студентська міжвузівська науково-практична конференція за темою: «ІСТОРІЯ ОДЕСИ: МИНУЛЕ ТА СЬОГОДЕННЯ».

З доповідями, в яких розкривалися події, долі людей, які своїми вчинками, ставленням до життя внесли значний вклад в неповторний вигляд нашого міста, виступили студент групи КП-191 Лисогурський Максим, ВСП «ФКПАІТ ОНТУ; студентка групи 3 ОД-06 Барина Лілія, ВСП «ОТФК ОНТУ»; студентка групи 1Тз-21 Броцька Анастасія,  ВСП «МТФК ОНТУ»; студентка групи 21-01 Соломатіна Полина, ВСП «ФТНГП ОНТУ» та  курсант групи 111 Шевченко Олексій, ВСП «МФК ім. Марінеска НУ «ОМА».

Організатори конференції: голова  оргкомітету Кічук Олена Миколаївна, викладач  історії вищої категорії ВСП «МТФК ОНАХТ», члени оргкомітету Левчук Тамара Григорівна – викладач вищої категорії, методист ВСП «ФТНГП ОНТУ»;  Виходцевська Юлія Олександрівна  – викладач вищої категорії, голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін ВСП «ФКПАІТ ОНТУ»; Мирошниченко Віктор Олександрович – викладач вищої категорії, голова обласної методичної комісії викладачів соціальних дисциплін, викладач ВСП «ОТФК ОНТУ»; Надибська Світлана Богданівна – кандидат історичних наук, викладач суспільних дисциплін,  голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін ВСП «МФК ім. Марінеска НУ «ОМА»  – приділили багато уваги підготовці студентів до участі в студентській конференції. А студенти своїми першими скромними історичними науковими дослідженнями підтвердили потребу сучасної молоді у відновленні зв’язків і з минулим, і зі своїми історичними коренями.

Від кафедри соціології, філософії та права Одеського національного технологічного університету взяла участь викладач кафедри Черняк Г.А.