Засідання ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики Одеського національного технологічного університету

31 січня 2022 року пройшло засідання ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики у якому були розглянуті такі питання:

1.Про підсумки зимової сесії 2021-2022 н.р.  Проф. Савенко І.І. Проф. Ніколюк О.В. Доц. Соловей А.О. Доц. Бахчиванжи Л.А.  Ст.викл.Коренман Є.М.

2.Про результати захисту дипломних робіт студентів СВО «Магістр» спеціальностей 073, 075 та 281    Проф. Савенко І.І. Проф. Ніколюк О.В. Доц. Бахчиванжи Л.А.

3.Про хід підготовки до держ. іспиту та комплексної практики з фаху студентів 4-го курсу денної та 5-го курсу заочної форми навчання спец. 073, 075, 281 Проф. Савенко І.І. Проф. Ніколюк О.В. Доц. Бахчиванжи Л.А..

4.Про підготовку до акредитації освітніх програм спеціальностей факультету Проф. Савенко І.І. Проф. Ніколюк О.В. Доц. Бахчиванжи Л.А.

5.Про підготовку до навчального процесу у весняному семестрі 2021/2022 навч. року та заходи протидії хабарництву та корупції  Проф. Савенко І.І. Проф. Ніколюк О.В. Доц. Бахчиванжи Л.А.. Доц. Соловей А.О.

6.Про профорієнтаційну роботу кафедр факультету

Про зміни до правил прийому до магістратури по спеціальностям факультету в 2022 році  Проф. Савенко І.І. Проф. Ніколюк О.В. Доц. Бахчиванжи Л.А.. Доц. Соловей А.О. Доц. Дьяченко Ю.В.

8. Про затвердження кандидатури старшого куратора факультету та зміни складу ради факультету ММіЛ   Декан факультету  доц. Агеєва І.М.

9. Про затвердження звітів щодо підвищення кваліфікації (стажування  Декан факультету  доц. Агеєва І.М.

В роботі засідання ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики прийняли участь викладачі кафедри філософії і права, члени Ради А.О. Соловей, Г.А. Черняк, О.Г. Шишко.

Засідання відбулося з використанням можливостей дистанційної участі в режимі онлайн-конференції.