Засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики Одеського національного технологічного університету

8 серпня 2022 року відбулось засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики Одеського національного технологічного університету.

На порядку денному було розглянуто наступні питання

1. Затвердження складу і плану роботи ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики на 2022-2023 навчальний рік. (Декан факультету доц. Агеєва І.М.).

2. Про особливості роботи та завдання факультету і кафедр в новому 2022-2023 навчальному році (Декан факультету. Зав. кафедрами).

3.Про хід приймальної кампанії в 2022 році та роботу приймальної комісії факультету ММіЛ (Декан факультету доц. Агеєва І.М.).

4.Про підготовку планів роботи (в т.ч. з профорієнтаційної роботи) кафедр факультету на 2022-2023 навчальний рік (Декан факультету. Зав. кафедрами.).

З кафедри філософії і права  участь у засіданні  взяли  члени Вченої Ради викладачі кафедри Соловей А.О та Черняк Г.А.

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.