Засідання ради факультету менеджменту, маркетингу і публічного адміністрування ОНТУ

07 вересня 2022 року відбулось засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і публічного адміністрування  Одеського національного технологічного університету.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

Про організацію навчального процесу в умовах подовження карантину та воєнного стану. Про роботу зі студентами, що мають академічні заборгованості.( Доц. Агеєва І.М.,Проф. Седікова І.О.,Проф. Ніколюк А.В.,Доц. Бахчиванжи Л.А., Доц.  Соловей А.О.).

2.Про попередні результати набору абітурієнтів ПЗСО, молодших спеціалістів, бакалаврів   в 2022 році та подальшу роботу приймальної комісії факультету ММіПУ( Доц. Агеєва І.М.).

3 Про профорієнтаційну роботу факультету ММіПА.( Доц. Агеєва І.М.,Проф. Седікова І.О.,Проф. Ніколюк А.В.,Доц. Бахчиванжи Л.А., Доц.  Соловей А.О., Доц. Дяченко Ю.В.).

4.Організаційні аспекти впровадження в дію наказу щодо реорганізації факультету ММіЛ в факультет ММіПА.( Доц. Агеєва І.М.,Проф. Седікова І.О.,Проф. Ніколюк А.В.,Доц. Бахчиванжи Л.А., Доц.  Соловей А.О.).

5. 5. Затвердження складу ради факультету менеджменту, маркетингу і публічного управління ( Доц. Агеєва І.М.).

З кафедри філософії і права  участь у засіданні  взяли  члени Вченої Ради викладачі кафедри Соловей А.О., Черняк Г.А., Шишко О.Г.

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.