Лариса Володимирівна ІВАНЧЕНКОВА-ректорка Одеського національного технологічного університету

У своєму  Instagram Президент Одеського національного технологічного університету   Богдан Вікторович Єгоров написав:

-Важлива новина: Одеський національний технологічний університет 13 грудня 2022 року очолив новий ректор, точніше ректорка! Д.е.н, проф. Лариса Іванченкова. Мабуть це найвище досягнення передавати справу, якій присвятив своє життя, людині, якій довіряєш і у якій впевнений! Новому ректору бажаю міцного здоров’я, успіхів у всьому, подальшого розвитку університету, збереження і розвитку історії та традицій! Божого благословіння у всіх справах і щастя! Дякую нашому колективу за плідну співпрацю і довіру, дякую колективу Міністерства освіти і науки України за підтримку, дякую Ларисі Володимирівні за відважність! Разом до перемоги! До перемоги у всьому!