Г.А.ЧЕРНЯК: Інформаційні технології та методологічні особливості дистанційних форм навчання

13 квітня 2023 року в  Одеському національному технологічному університеті відбулось засідання  учасників секції «Інформаційні технології та методологічні особливості дистанційних форм навчання» V Всеукраїнської науково-методичної  конференції  «Забезпечення якості вищої освіти». Керівник секції – начальник відділу організації дистанційної роботи та навчання ЦІКТ, к.ф.-м.н., доцент Юрій Корнієнко, секретар – старший інспектор відділу організації дистанційної роботи та навчання ЦІКТ  Ірина Лісова.

Основні доповіді:

ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ XOURNAL++ ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ Ю.С. Федченко, Н.Г. Коновенко, Є.В. Черевко

ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМИ COURSERA В НАВЧАЛЬ-

НОМУ ПРОЦЕСІ О.І. Сіренко

ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ШІ ПРИ НАВЧАННІ ЗДО

БУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ МАРКЕТИНГ О.О. Голубьонкова, М.Г. Брайко

Свої доповіді підготували і викладачі кафедри філософії і права:

Г.А. Черняк. .МЕДІЙНА ЕЛЕКТРОННА КОМУНІКАЦІЯ ЯК ОСОБЛИВИЙ ВИД ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІН СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ У ТЕХНІЧНОМУ ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

А.О. Соловей, Т.С. Ботіка . ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СИСТЕМІ ОСВІТИ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ