83 НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СКЛАДУ УНІВЕРСИТЕТУ 25-28 квітня 2023 р. СЕКЦІЯ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА

26 квітня 2023 р. у рамках 83 наукової конференції науково-педагогічного складу Одеського національного технологічного університету  пройшло засідання  секції філософії і права на якій були заслухані та обговорені наступні наукові повідомлення викладачів кафедри:

1. Корпоративна культура як інструмент управління (Соловей А.О., Ботіка Т.С.).

2. Психологічні особливості захисних механізмів особистості в кризових умовах (Черкаський А.В.).

3. Використання методів креативної педагогіки при викладанні соціально-гуманітарних дисциплін у технічному закладі вищої освіти (Черняк Г.А.).

4. Сучасний стан і перспективи соціального прогресу техногенної цивілізації (Шевченко Г.А., Тодорова С.М.).