Г.А.ШЕВЧЕНКО: ЗВІТ ПРО АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАХОДИ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТ

24 квітня на засіданні Ради з Гуманітарної освіти та виховання ОНТУ доцент кафедри філософії і права, керівник відділу з питань запобігання та виявлення корупції ОНТУ Шевченко Г.А. представила звіт про антикорупційні заходи в Одеському національному технологічному університеті.

«Робота з питань запобігання та виявлення корупції проводиться керівниками усіх підрозділів нашого університету.Вона регламентована  чинним законодавством нашої країни, Антикорупційною програмою університету та Корпоративним кодексом нашого вишу. Відділ з питань запобігання та виявлення корупції у співпраці з Суспільним антикорупційним комітетом із секторами на факультетах та у ВСП Фахових коледжах ОНТУ проводить систематичну роботу з профілактики та виявлення корупційних проявів у нашому університеті з метою досягнення нульової толерантності до корупції працівниками і здобувачами освіти нашого вишу, — зазначила Г.А.Шевченко.