V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНО- ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ПОГЛЯД МОЛОДІ»

Сьогодні, 30 травня 2023 року, в Одеському національному технологічному університеті в Навчально-науковому інституті прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна розпочала свою роботу V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді».

Організатори конференції  Міністерство освіти і науки України, Одеський національний технологічний університет, Навчально-науковий інституті прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна.

Президія та оргкомітет конференції: голова  президії- Єгоров Богдан Вікторович, Президент ОНТУ, академік НААН України, д.т.н., професор; члени президії – Іванченкова Лариса Володимирівна, Ректорка Одеського національного технологічного університету, д.е.н., професорка; Козак Катерина Богданівна, директорка ННІПЕіМ ім.Г.Е.Вейнштейна, д.е.н., професорка.

Голова оргкомітету –   Поварова Наталя Миколаївна, проректорка з наукової роботи, к.т.н., доцентка.  Заступник голови оргкомітету – Маркова Тетяна Дмитрівна, доцентка  кафедри цифрових технологій фінансових операцій.

Члени оргкомітету: Агеєва Ірина Миколаївна, декан ф-ту менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування, доцентка; Баранюк Христина Олександрівна, декан ф-ту економіки, бізнесу і контролю, доцентка; Басюркіна Наталія Йосипівна зав. каф. управління бізнесом, професорка; Згадова Наталія Сергіївна, зав. каф. економічної теорії та фінансово-економічної безпеки, доцентка; Лагодієнко Володимир Вікторович, зав. каф. маркетингу, підприємництва і торгівлі, професор;  Немченко Валерій Вікторович зав. каф. обліку та аудиту, професор; Ніколюк Олена Володимирівна, зав. каф. публічного управління та адміністрування, професорка; Павлов Олександр Іванович, зав. каф. економіки промисловості, професор; Седікова Ірина Олександрівна, зав. каф. менеджменту і логістики, професорка; Соловей Анатолій Олександрович, зав. каф. філософії і права, доцент; Соц Сергій Михайлович, декан ф-ту технології зерна і зернового бізнесу, доцент;  Ткачук Галина Олександрівна, зав. каф.  цифрових технологій фінансових операцій, професорка.  Секретар оргкомітету – Мільчева Вікторія Василівна, доцентка кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі .

На пленарному засіданні до учасників конференції з вступним словом звернулись: президент ОНТУ проф. Єгоров Б.В. ректорка ОНТУ проф. Іванченкова Л.В., директорка ННІПЕіМ ім Г.Е. Вейнштейна Козак К.Б.

В пленарному засіданні взяли участь більш 80 студентів, аспірантів, викладачів кафедр. Від кафедри філософії і права з науковим повідомленням «Шляхи оптимізації боротьби з корупцією як сфери громадянської відповідальності» виступила студентка  СВО «Магістр» ф-ту ММтаПА Новикова В.С. Науковий керівник –  доц. Шевченко Г.А.

Засідання пройшло в он-лайн режимі у форматі відеоконференції   на платформі ZOOM.