Збори трудового колективу Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна ОНТУ

Сьогодні, 29 травня 2023 року, відбулись збори трудового колективу Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна ОНТУ. У зборах взяли участь більш 150 членів колективу, а також ректорка Одеського національного технологічного університету  д.е.н., професорка Іванченкова  Л.В.

Були розглянуті наступні питання:

1.Стратегія розвитку навчально-наукового інституту прикладної економіки i менеднменту ім. Г.Е. Вейнштейна (доповідач Козак К.Б.)

2.Вибори директора навчально-наукового інституту прикладної економіки i менеднменту ім. Г.Е. Вейнштейна

3.Визначення способу голосування

4.Обрання складу лічільної комісіі

5.Затвердження результатів таємного голосування.

За підсумками таємного голосування трудовий колектив  більшостю голосів рекомендував  Наукової Раді  інституту  ОНТУ затвердити на посаді директора навчально-наукового інституту прикладної економіки i менеднменту ім. Г.Е. Вейнштейна Козак Катерину Богданівну.