Викладач кафедри Осадча І.А. підготувала студентів, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу “Портрет виконавця очима сучасної молоді”

2  жовтня 2018 року, в приміщенні Головного територіального управління юстиції в Одеській області, що розташоване по вулиці Богдана Хмельницького, 34, Начальник  Управлління Сауляк Руслан Володимирович підвів  підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Портрет виконавця очима сучасної молоді”.
Перше місце серед студентів області завоювала студентка групи ЕМ-371 Полоус Дар’я, друге місце серед студентської молоді отримали студенти групи ЕМ-371 Григоренко Микита та Прунчак Микита.
Начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області привітав переможців та вручив їм почесні грамоти.

Колектив кафедри соціології, філософії і права від щирого серця поздоровляє наукового керівника , ст.викладача кафедри Осадчу І.А. і студентів групи ЕМ-371 Полоус Дар’ю, Григоренко Микиту та Прунчака Микиту з перемогою у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Портрет виконавця очима сучасної молоді” та бажає успіхів в навчанні та наукової роботі.

0004  0005 0002 0007 0007 0003