Головою Рада ветеранів ОНАХТ обрано професора Безусова А.Т.

6 листопада 2018 року пройшло засідання Ради ветеранів ОНАХТ. На засіданні були присутні Жданова М.О., Кравченко Є. І., Смірнова С.С., Сирова А. С., Мельнікова В.П., Дембицький В. С., Яценко С.Ф., Білоножка О.В., Котельніков А. Ф., Сокатікова Н. И., Никишин В,П., Паррій Э.Н.
В роботі, також, прийняли участь Голова профспілкової організації  ОНАХТ, член Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, член Президії і голова секції вищої школи обкому Профспілки, к.т.н., доцент Страхова Т.В.,  і проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення та спорту Академії, к.т.н., доцент Кананихіна О. М.

Понад десять років Раду ветеранів Академії очолював професор Ангелов Г.В. У зв’язку з його смертю, Рада ветеранів сьогодні обрала нового Голову Ради Ветеранів. Ним став  професор кафедри біотехнології, консервованих продуктів і напоїв, доктор технических наук Безусов А.Т.

Анатолій Тимофійович зазначив, що він докладе всі свої сили для того, щоб продовжити розвивати сформовані роками кращі традиції в роботі Ради ветеранів Академії.

О.М.Кананихіна та Т.В.Страхова побажали членам Ради плідної та успішної роботи.