КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ОНТУ: Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді». Засідання секції.

31 травня 2023 року в Одеському національному технологічному університеті в Навчально-науковому інституті прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна продовжила свою роботу V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді».

Працювали секції за наступною проблематикою:

-Економіка і розвиток галузей АПК.

−          Менеджмент, інвестиції та інновації в харчовому бізнесі.

− Стратегії та механізми інноваційно-інвестиційного розвитку АПК.

− Маркетингові механізми реалізації економічної стратегії відродження бізнесу в Україні.

− Особливості функціонування експортних логістичних систем.

− Стратегії регіональної політики у формуванні системи продовольчої безпеки.

− Становлення та розвиток публічного управління та адміністрування

− Облік і статистика на підприємствах галузі.

− Фінансово-економічна безпека підприємств харчової промисловості.

−  Соціально-економічні                               аспекти   формування        громадянської відповідальності у студентської молоді.

−  Цифрові технології в управлінні, діджитал-облік і контролінг.

−   Підприємництво як основа формування інноваційно-інвестиційної моделі економіки України .

У секціях прийняли участь більш 210 студентів з різних закладів вищої освіти України: Інституту економіки та менеджменту Національний університет «Одеська політехніка», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Волинського національного університету імені Лесі Українки, Української інженерно-педагогічної академії, м. Харків, Львівського  національного університету імені Івана Франка, Одеського національного технологічного університету, «Одеський технічний фаховий коледж ОНТУ та інші.

Викладачі кафедри філософії і права підготували до участі у конференції 14 студентів, які виступили зі своїми повідомленнями на засіданні секції, яку провів  завідувач кафедри філософії та права, Голова Ради з Гуманітарної освіти та виховання ОНТУ А.О.Соловей.

Доповіді підготували студенти:

1. ВПЛИВ НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ НА ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ОСОБИ ТА БІЗНЕСУ Савченко А.І. студ. СВО «Магістр» ф-ту ММтаПА

2. ВПЛИВ ДЕРЖАВИ НА ВИНИКНЕННЯ У СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ПОЛІТИЧНИХ ПОГЛЯДІВ ТА ЦІННОСТЕЙ Мільковський В.М., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту  НГтаЕ 3.МЕНТАЛІТЕТ ТА СОЦАЛЬНІ УЯВЛЕННЯ СУЧАСНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ Піддубний Д. В., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту  НГтаЕ

4. ВПЛИВ РІВНЯ ОСВІТИ НА ПОДАЛАННЯ ПОЛІТИЧНОГО ВІДЧУЖЕННЯ В СТУДЕНТСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ Пуга О.А., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ГтаЕ

5. ОСОБЛИВОСТІ СОЦІАЛІЗАЦІЇ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ Сербенюк Ю.С. студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіГБР \

6. КУЛЬТУРА ТА СОЦІАЛЬНІ УЯВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ НА ОБЛАШТУВАННЯ УКРАЇНИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ  епеляєва Д.Д., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту  НГтаЕ

7. УЧАСТЬ МОЛОДІ У ВОЛОНТЕРСТВІ ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ Щербатюк О.Я., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту  НГтаЕ

8. МОДЕЛЬ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ ТЕХНІЧНИХ ВНЗ  Мельник А.І., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ММіПА .

9. ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ Красногорська А.В., студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ММіПА  та інші.

У засіданні секції взяли участь викладачі кафедри:  Черняк Г.А., Черкаський А.В.Ботіка Т.С., Осадча І.А., Тодорова С.М., Шевченко Г.А. Орлова В.О.