А.О.СОЛОВЕЙ: ТРАДИЦІЇ ВИХОВУЮТЬ

21 червня відбулося засідання Конкурсної комісії, яка підвела підсумки XVIII-го конкурсу наукових студентських робіт  “Історія мого університету”.

Конкурс наукових студентських робіт «Історія мого університету» студентів Одеської національного технологічного університету проводиться з метою популяризації спеціальностей університету, поглиблення знань студентів щодо своєї майбутньої професії, історії університету, створення   організаційних умов для розкриття творчих здібностей молоді, виховання патріотизму та любові до рідної кафедри, факультету, університету, держави.

На конкурс були представлені самостійно виконані роботи студентів, які присвячені історії Одеської національного технологічного університету,  історії становлення та розвитку обраної спеціальності, дослідженню творчого шляху та внеску в розвиток науки видатних вчених ОНТУ.

Рішенням комісії у складі О. М. Кананихіної, А. О. Солов’я, Мельник І. В., Толстих В. Ю., Жихаревої Н. В., Мужайло В. Д., Смокової Т. М., Ляпіної О. В., Ревенюк Т. А.,  Кондратенко І. П. переможцями визначено чотири студентські роботи у відповідних номінаціях:

1. Графіна Т. А. – студ. гр. ТЗХ-11

(номінація “Золотий фонд вітчизняної науки”, наукові керівники: к.т.н., доц. Дмитренко Л. Д., к.т.н. доц. Соколовська О.,  каф. Технології зерна і комбікормів);

• Крилов Н. Г. – студ. гр. ЕМ-381

(номінація “Інтелектуальна біографія вченого”, науковий керівник к.іст.н., доц. Черняк Г. А., кафедра Філософії і права)

• Клименко Д. Р. – студ. гр. ТМ-13

(номінація “Моя кафедра – моє майбутнє”, науковий керівник к.т.н., доц. Скрипніченко Д. М.,  кафедра Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси)