Г.А.ЧЕРНЯК: УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ «INNOVAITING EDUCATION: ВЗАЭМОДІЯ ДЕРЖАВИ ТА IT-БІЗНЕСУ»

3 червня 2023 року року у режимі онлайн була проведена Всеукраїнська конференція «Innovaiting Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу».

Організатором конференції виступила компанія Genesis, яка є розробником унікального інтерактивного курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів», який є унікальним симулятором віртуального стажування в IT-продуктовій компанії. У заході прийняло участь більш ніж 250 викладачів із різних вузів України, представники Міністерства освіти та науки України, представники ІТ-бізнесу. Кафедру філософії і права Одеського національного технологічного університету уявляла Черняк Галина Анатоліївна.