На перших в історії Академії відкритих виборах переміг діючий ректор Богдан Вікторович Єгоров

Б В Егоров х 300

В нашій Академії відбулися вибори ректора. Вперше в історії вузу ректора не призначали – його вибирала академічна громадськість. Голосували всі наукові, науково-педагогічні та педагогічні штатні працівники академії, а також представники студентства та інші штатні працівники, обрані шляхом таємного голосування. На всіх виборчих дільницях за процесом голосування стежили спостерігачі від усіх кандидатів.

Спостерігачі заявили, що вибори пройшли відповідно до норм законодавства, з дотриманням процедури таємного голосування.

Явка виборців склала 94%.

Колектив Одеської національної академії харчових технологій обрав нового ректора на наступні п’ять років. За результатами таємного голосування 1211 викладачів і науковців та делегатів від працівників і студентів академії ним став діючий ректор– доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, успішний кризис-менеджер, професор Богдан Єгоров. Він набрав 65,4% голосів від загального числа виборців, професор Віктор Волков набрав 17,18% і доцент Оксана Дишкантюк – 6,36%.

Колектив кафедри соціології, філософії і права вітає  Б.В.Єгорова з обранням на посаду ректора ОНАХТ.

Центр інформаційного забезпечення кафедри соціології, філософії та права ОНАХТ