Засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Одеського національного технологічного університету

29 червня 2023 року відбулось засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про результати літньої екзаменаційної сесії ( Заст. декану факультету).

2. Про результати дипломного проектування студентів СВО «бакалавр» напряму підготовки  073, 075, 281 (Завідувачі випускних кафедр).

3. Про результати роботи Ради студентського самоврядування факультету ММтаПА за 2 семестр 2022/2023 навч. року (Голова Ради студентського самоврядування).

4. Звіт про стан виховної роботи на факультеті ММтаПА за 2 семестр 2022/2023 навч. року.

Звіт про роботу Інституту культури на факультеті ММтаПА за 2 семестр 2022/2023 навч. року.(Ст куратор ф-ту Заст. декану ф-ту Відп. по Інституту культури).

5. Про організацію профорієнтаційної роботи на факультеті ММтаПА в липні-серпні та підготовку до роботи приймальної комісії  (Заст. декану з профорієнт. роботи.,Завідувачі кафедр факультету).

6. Про продовження контракту із співробітниками кафедр факультету (Декан факультетудоц. Агеєва І.М.).

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.