Вітання з Днем знань і початком нового навчального року

Шановні колеги, студенти та аспіранти!

Колектив кафедри філософії та права Одеського національного технологічного університету вітає всіх з Днем знань і початком нового 2022-2023 навчального року.

Незважаючи на війну, 1 вересня 2022 року, ми розпочинаємо новий 2022-2023 навчальний рік. Бажаємо нашим студентам багато нових відкриттів, звершень та блискучих перемог. Прагніть, беріть участь, навчайтеся, дійте, мрійте, робіть, намагайтеся, вірте і перемагайте! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття та пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, але завжди прагне пізнання та мудрості!

Нашим колегам бажаємо терпіння, творчих зльотів, оптимістичного настрою та розуміння серед студентів. Успіхів вам і невичерпної енергії.

Миру, здоров’я, перемоги.

Все буде Україна!