Г.А.Черняк: Як допомогти дитині пережити втрату, стрес

28 серпня 2022 року на волонтерській засаді, в форматі відеоконференції, на платформі ZOOM, викладач кафедри філософії і права Одеського національного технологічного університету Г.А.Черняк провела засідання круглого столу для громадян із числа біженців з України. Учасники засідання обговорили проблему надання психологічної допомоги дітям, які відчувають стрес та горе від втрати близьких. Учасниками круглого столу були біженці з Харківської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України, які наразі знайшли притулок у Франції, Німеччині, Італії, Румунії, Польщі, Молдові.

На прохання учасників засідання круглого столу зустрічі будуть продовжені з метою психологічної, моральної. педагогічної допомоги батькам, дітям та всім, хто потребує психологічної допомоги, консультацій, просто людського спілкування.