АНГЕЛОВ Георгій Віталійович: людина дерзновеного таланту (1932-2018 рр.)

5 років тому, 6 серпня 2018 року, після тривалої хвороби помер Георгій Віталійович АНГЕЛОВ – вчений дуже великого таланту та блискучої педагогічної майстерності, заслужений діяч культури України, доктор філософії, професор, член Національної Спілки журналістів України, понад двадцять років – проректор з науково- педагогічній, виховній роботі та соціальному розвитку Одеської національної Академії харчових технологій, п’ять років – Голова Ради кафедр гуманітарних наук вузів одеського регіону, член Ради ректорів та комісій МОН України з різних напрямків ВНЗ, близько тридцяти років завідувач кафедри соціології, філософії та права Одеської національної Академії харчових технологій, а сьогодні – Одеський національний технологічний університет, дійсний член Академії інженерних наук України та Української академії економічної кібернетики.

Пішла з життя людина зухвалого таланту, найвищого людинолюбства, наш незрівнянний організатор та керівник кафедри інженерів людських душ – кафедри філософії та права Одеського національного технологічного університету.

Дякуємо, що він був у житті кожного з нас…

Світла пам’ять. Царство небесне.