Засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Одеського національного технологічного університету

30 серпня 2023 року відбулось засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Затвердження складу і плану роботи ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування на 2023-2024 навчальний рік. Декан факультету доц. Агеєва І.М.

2. Про стан готовності планів та основні завдання факультету і кафедр у новому 2023-2024 навчальному році. Декан факультету. Зав. кафедрами.

3.Про стан виконавчої дисципліни на факультеті. Про виконання положення про академічну доброчесність. Декан факультету.Зав. кафедрами.

4.Про попередні результати приймальної кампанії в 2023 році та роботу приймальної комісії факультету ММтаПА.  Декан факультету доц. Агеєва І.М.

5.Про профорієнтаційну роботу кафедр факультету на 1 семестр 2023-2024 навч. Року. Декан факультету.Зав. кафедрами.

6. Про хід перед дипломної (дослідницької) практики магістрів спеціальностей 073, 075 та 281 Зав. випускаючими кафедрами

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.