КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ОНТУ ПРО ПРІОРИТЕТИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

5 жовтня 2023 року на кафедрі філософії і права в рамках патріотичного виховання студентів ОНТУ пройшло  засідання учасників круглого стіл до Дня захисників і захисниць України.

В заході взяли участь студенти першого курсу  факультету технології зерна та зернового бізнесу, та факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування.

Про історію свята присутніх познайомив Матейчук Олександр (студент І курсу ф-ту ТЗіЗБ); про історію боротьби за незалежність України доповідь підготували Мосолаб Вікторія та Харчук Вікторія (студентки І курсу ф-ту ТЗіЗБ); про жінок-захисниць України Шур Тетяна (студентка І курсу ф-ту ТЗіЗБ) та Зглімбія Аліна (студентка І курсу ф-ту ММтаПА).

Викладачі кафедри: Соловей А.О., Шевченко Г.А., Черняк Г.А., Черкаський А.В., Тодорова С.М., прийнявши участь у дискусії, підкреслювали найважливіші пріоритети національно-патріотичного виховання, такі   як ціннісне ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Організатор та модератор заходу к.і.н., доцент кафедри філософії і права Ботіка Т.С.