А.О.СОЛОВЕЙ. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ІСТОРІЯ МОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

20 жовтня 2023 року на засіданні Вченої Ради Одеського національного технологічного університету ректорка ОНТУ, заступник Голови Вченої ради ОНТУ, професорка  кафедри цифрових технологій фінансових операцій, д.е.н., професорка Л.В.Іванченкова нагородила Дипломами переможчів Загальноуніверситетського конкурсу «Історія мого університету» переможців XVIIІ-го конкурсу, серед яких був  і  студент Ш курсу( гр. ЕМ -381) факультету менеджменту, маркетингута публічного адміністрування Нікита Крилов , номінація “Інтелектуальна біографія вченого».

Подяку від ректора за підготовку переможця  Конкурсу  отримала і  науковий керівник – викладач кафедри філософії і права ОНТУ- Галина Черняк.

Також нагороди отримали:  Графіна Т. А. – студ. гр. ТЗХ-11 (номінація “Золотий фонд вітчизняної науки”, наукові керівники: к.т.н., доц. Дмитренко Л. Д., к.т.н. доц. Соколовська О., каф. Технології зерна і комбікормів); Клименко Д. Р. – студ. гр. ТМ-13

(номінація “Моя кафедра – моє майбутнє”, науковий керівник к.т.н., доц. Скрипніченко Д. М., кафедраТехнології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси); Пащенко Т. М. – студ. гр. ТЗХ-51(номінація “Наша гордість-випускники університету”, науковий керівник к.т.н., доц. Лапінська А. П., каф. Технології зерна і комбікормів).

-Дякуємо членам Конкурсної комісії та керівництву  університету  за високу оцінку нашої роботи, – сказала Галина Черняк під час отримання нагороди.

Координатор Загальноуніверситетського конкурсу «Історія мого університету  зав. каф. ФіП Анатолій СОЛОВЕЙ