Т.С.БОТІКА.НА ФАКУЛЬТЕТІ ММтаПА ПРОЙШОВ ЗАХІД ДО ДНЯ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Щороку, 28 жовтня, ми відзначаємо День звільнення України від фашистських загарбників та віддаємо шану захисникам, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни – так

так сказав у вступному слові завідувач кафедри філософії і права Одеського національного технологічного університету, к.і.н., доцент А.О.Соловей, на засіданні круглого столу, присвяченому Дню звільнення України від фашистських загарбників,

У засіданні  круглого столу взяли участь студенти групи ЕМ – 181: Лисенко Вероніка, Жигунова Марія, Зглімбія Аліна,Мельник Софія, Копотієнко Анна,Савчук Дарія,  Софія  Мельник. У своїх виступах студенти відзначали,що ця жахлива сторінка історії нашої країни ніколи не зітреться з пам’яті українського народу, що гірко і боляче, що нам українцям, знову довелося стати на захист рідної України, її свободи та територіальної цілісності від посягань окупантів. Також було відзначено, що сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів і ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших Збройних Сил України і твердо віримо у нашу Перемогу. Шануємо усіх захисників України, пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя, звільняючи рідну землю від загарбників та окупантів.

У заході  взяли участь представники адміністрації Університету, та викладачі кафедри філософії і права.

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.