Т.С.БОТІКА: ПРАВА ЛЮДИНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ РОЗБУДОВИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ

2 листопада 2023 року для студентів ОНТУ, в рамках роботи «Правове виховання в ОНТУ» була проведена лекція на тему:Права людини в сучасних умовах розбудови громадянського суспільства в Україні.

Під час проведення лекції, студенти дізналися, що: утвердження прав людини в сучасних умовах розбудови громадянського суспільства в Україні та відповідність їх міжнародним правовим стандартам, дотримання прав людини та громадянина, що відповідають вимогам сьогодення, проблеми, що пов’язані з порушенням прав людини на тимчасово окупованій території сходу України, осіб з обмеженими можливостями, недопущення дискримінації у всіх її проявах, напрями діяльності у попереджені та протидії насильства у сім’ї, механізми запобігання катувань, жорстокого та нелюдського поводження.

Студенти   висвітлили тематику міжнародних стандартів виборчих прав їх реалізація у виборчому законодавстві України, забезпечення прав громадян на службу в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади, нормативного забезпечення права людини на отримання правового статусу громадянина України в умовах сьогодення.

Лекцію провела доцент кафедри ФіП Ботіка Т.С.