Засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Одеського національного технологічного університету

30 січня 2024 3 року відбулось засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1.Про підготовку до навчального процесу у весняному семестрі 2023/2024 навч. року та заходи протидії хабарництву та корупції  Декан факультету.Зав. кафедрами.

2.Про хід підготовки до держ. іспиту та комплексної практики студентів 4-го курсу денної та 5-го курсу заочної форми навчання спец. 073, 075, 281 Зав. випускаючими кафедрами.

3. Про виконання ключових показників ефективності діяльності деканів та завідувачів кафедр факультету (наказ ОНТУ № 11-01 від 16.01.2024 та розпорядження по деканату факультету ММтаПА №1/Ф7 від 24.01.2024)  Декан факультету. Зав. Кафедрами.

4. Про підготовку до Тижню факультету ММтаПА .Декан факультету.Зав. кафедрами

5.Про профорієнтаційну роботу кафедр факультету. Декан факультету

Зав. Кафедрами.Заст. декану з профорієнтаційної роботи

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.