Спільна робота викладачів кафедри з колегами з коледжів і технікумів ОНАХТ

12 жовтня 2017 року на засіданні кафедри соціології, філософії та права було прийнято рішення про підготовку до спільної роботи з викладачами коледжів і технікумів ОНАХТ.

Намічено залучати викладачів кафедри, педагогів технікумів в підготовку: навчальних посібників; дисциплінарних методичок. Проводити відкриті лекції в технікумах і запрошувати їх на лекції і семінарські заняття на кафедру Академіі. Організувати стажування на кафедрі викладачів технікумів та коледжу (з виконанням конкретних доручень) .Составити план спільних заходів, присвячених знаменним і історичним датам. Організувати спільні екскурсії в музеї, катакомби і т. д. Організація спільних круглих столів. Залучати  викладачів технікумів до участі в науково-практичних конференціях. Прівлекать до співавторства  у наукових статтях у виданнях ОНАХТ викладачів з технікумів та коледжу. На гуманітарній раді академії затвердити план спільної роботи з технікумами і коледжем. Зібрати конференцію гуманітаріїв: «Про соціальну відповідальність викладачів вузів і технікумів за якість навчання і виховання». Систематично висвітлювати в газеті «Технолог» і на сайті  кафедри реалізацію даного плану роботи. Залучити викладачів технікумів до організації соціологічних досліджень. На засіданні кафедри були закріплені відповідальні за кожним навчальним закладом. Професор кафедри Черняк ГА. – Технічний коледж. Ст.викладач Орлова В.А. – Механіко-технологічний технікум. Ст.викл. Бота Т.С.- Технікум газової і нафтової промисловості. Доцент Дружкова І.С. – Технікум промислової автоматики.

Г.А.Черняк