Г.А.ЧЕРНЯК: ЗАГАЛЬНИЙ ДЕНЬ СВЯТКУВАННЯ ТИЖНЯ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Тиждень факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування  Одеського національного технологічного університету для кожного студента та викладача кафедр пройшов швидко із щоденними цікавими заходами.

Викладачі кафедри філософії і права провели засідання круглого столу «Vivat, FACULTY OF MARKETING MANAGEMENT AND PUBLIC ADMINISTRATION!», два засідання наукових гуртків, дві зустрічі з інтересною людиною, прочитали для студентів коледжів  цікаві лекції від викладачів кафедри. У заходах прийняли участь завідувач кафедри Анатолій Соловей, викладачі кафедри – Тетяна Ботіка,  Ірина Осадча, Юрій Мельник, Світлана Тодорова, Гана Шевченко, Андрій Черкаський, Галина Черняк.

І ось 5 квітня 2024 відбувся загальний день святкування  тижня факультету Менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ.
 Декан факультету І.М.Агеєва, та заступник декана Е.М.Коренман з радістю зустрічали всіх гостей та студентів, які завітали на це свято.

А привітали керівників, завідувачів кафедрами, викладачів та студентів факультету Президент ОНТУ, академік НААН України, д.т.н., професор  Богдан Єгоров, ректорка ОНТУ, д.е.н., професор Лариса Іванченкова, проректорка за науково-педагогічної, організаційної та виховної роботи, к.т.н., доцент Надія Дец, проректорка з наукової роботи та міжнародних  зв’язків, к.т.н., доцент  Ольга Ольшевська, директорка Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна, д.е.н., професор Катерина Козак.

Завідувачі кафедрами  провели процедуру  нагородження кращих студентів спеціальностей 073 «Менеджмент», 075 2Маркетинг, 281 «Публічне управління та адміністрування». Були підведені підсумки  благодійної лотереї від студентів факультету ММтаПА, а  від здобувачів факультету всім присутнім був подарований святковий концерт-привітання.